Kategorie
czujnik nacisku dzieci Junior eMTB wspomaganie

Wyjątkowa oferta dla Ciebie

W skrócie (jeśli nie chcesz czytać całości) : zero ściemy tylko konkrety, ja przedstawiam fakty w ty decydujesz co wybierasz. To ma być rower dla ciebie a nie dla mnie więc ma służyć tobie najlepiej jak to tylko możliwe.

Witam Ciebie na mojej stronie. Jak już może wiesz z podstrony o mnie zajmuję się przerabianiem tradycyjnych rowerów na rowery wspomagane elektrycznie. Dzięki temu także możesz więcej i bardziej korzystać ze swojego ulubionego roweru. Możesz mu dać drugie życie lub dodać funkcjonalności których do tej pory nie miał. Zajedziesz dalej, podjedziesz bardziej strome górki oraz przewieziesz więcej bagażu. Będziesz także chcieć z niego częściej korzystać.

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej zarówno zagranicznych jak i polskich rowerów elektrycznych. Większość z nich jest warta swojej ceny ze względu na dopracowane rozwiązania mechaniczne, ukryte kable czy wreszcie ogólnopolski serwis. Jednak jeśli stanąłeś lub stanęłaś kiedyś przed wyborem roweru dla siebie to szybko można się przekonać że to niełatwe zadanie.

Rodzaj napędu moc silnika, pojemność baterii czy wreszcie zasięg [waty, niutonometry, amperogodziny i watogodziny]. Wszystko to może przyprawić o zawrót głowy oraz obawę że niemała inwestycja nie zwróci się tak jakbyśmy sobie życzyli.

Photo by Tom Austin on Unsplash

Sam przez to przechodziłem jednocześnie przekonując się że moje wymagania mogą również ewoluować w miarę użytkowania roweru elektrycznego i jak odkrywam coraz to nowe jego zastosowania.

Dlatego dziś jestem w stanie wykorzystać swoje doświadczenia aby zaoferować tobie moją pomoc nie tylko w dopasowaniu rozwiązania dla Ciebie ale także w przerobieniu twojego ulubionego roweru w wymarzony rower elektryczny. Tak wyjątkowy jak/jaka jesteś ty.

Decydując się na moją usługę otrzymujesz:

1. Dopasowanie rozwiązanie dla twoich potrzeb.

2. Podstawowa lista cześci do zakupu wraz z wyceną

3. Propozycję co warto ulepszyć w bieżącym rowerze, np. opony, hamulce inne podzespoły

4. W wymaganych niektórych przypadkach zaplatanie i centrowanie koła.

5. Montaż części plus konieczne ustawienia.

6. Testy długodystansowe również w celu dopasowania ustawień, tak więc dostajesz w ręce sprzęt który jest sprawdzony

Photo by Tom Austin on Unsplash

Zapraszam więc ciebie do kontaktu. Stwórz swój wyjątkowy rower razem ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *